3D LED TV
- képernyőformátum: 16: 9
- képátló: 138 cm (55";; )
- felbontás: 1. 920 pixel x 1. 080 pixel
- full HD
- 3D full HD
- 3D konverter
- képfrekvencia: 800 Hz
- LED háttérvilágítás
- beépített iker vevő
- vevőtípus: DVB-C, DVB-S2, DVB-T
- hang: Dolby Digital Plus, SRS Tru Surround HD
- beépített hangszórók
- hangszóró kimeneti teljesítmény: 30 W
- kép-a-képben funkció (PiP)
- automatikus csatornakeresés
- elektronikus programújság (EPG)
- WiFi
- internet TV
- teletext
- felvétel merevlemezre (PVR)
- elalvás időzítő
- gyermekzár
- képernyőmenü
- beépített USB média lejátszó
- csatlakozók: 15 tűs D-SUB bemenet, CI Plus, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), hang bemenet (3, 5 mm), hang bemenet (cinch), hang kimenet (3, 5 mm), hang kimenet (cinch), HDMI bemenet, komponens bemenet, optikai digitális kimenet, SCART bemenet, USB 2. 0, videó bemenet
- HDMI szabvány: 1. 4
- HDMI bemenetek száma: 4
- bluetooth
- DLNA kliens
- fogyasztás: üzem 160 W, készenléti 0, 09 W
- szín: fekete
- távirányító
- fali tartó: opcionális
- forgatható láb
- 3D szemüveg
- méretek: SZ 1. 240 mm x M 714, 10 mm x H 29, 70 mm
- méret állvánnyal: SZ 1. 240 mm x M 790, 90 mm x H 309, 80 mm